|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | P92P |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 47x20x40 cm |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Grootte van het paneel | 19 inch TFT-LCD touchscreen monitor |
|---|---|
| Afbeeldingsverhouding | 5:4 |
| Standaardresolutie | 1280*1024 |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Zienhoek | Horizontaal: 80° |
| Verticaal: 70° | |
| Contrasverhouding | 1000:1 |
| Video-invoerformaat | (analoog) RGB |
| Interface | VGA voor video-signaal/HDMI-invoer |
| USB (of RS232) voor aanraking (andere interface optioneel) |
| Frequentie. | 30~80KHz/60~75Hz |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Externe stroomtoevoer: 100 tot 240 V (DC 12 V) |
| Operationeel milieu | Werktemperatuur:-10 tot 60°C Bergingstemperatuur:-20 tot 70°C |
| Relatieve luchtvochtigheid van het werk: 20% tot 80%; relatieve luchtvochtigheid van de opslag: 10% tot 90% | |
| Aanraakmodel | 4-draad resistieve touch/ 10-punts capacitieve touch monitor |
![]()
![]()
![]()
![]()
A: Ons belangrijkste product zijn computermonitoren, gamingmonitoren, touchscreenmonitoren, digitale fotokaders, tabletpc's, reclame-spelers.
A: ja, ons bedrijf is vooral bezig met groothandel, maar als u erop staat er een te kopen, of als u slechts één set nodig heeft, leveren we de goederen ook aan u.
A: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar accepteren vooral T/T, Western Union/ verzekeringshandel.
A: Ons bedrijf is al 11 jaar in .com, wat langer is dan de meeste van onze collega-leveranciers, we zijn al jaren gouden leveranciers. Bovendien hebben we een heleboel certificaten van autoriteiten,bijvoorbeeld:CE, ROHS, FCC, On-site controlecertificaat.
A: Nou, het hangt af van de hoeveelheid van uw bestelling. Zoals u weet, hebben we tijd nodig om de machines te produceren. Maar meestal, de verzendtijd is 3-8 werkdagen na levering.Het hangt af van je laatste bestelling..
A:Ja, onze one-stop service kan worden aangepast volgens de eisen van de klant ODM / OEM ontwikkeling ontwerp productie en verwerking