1MS 165hz 2K Frameless 27Inch Freesync Gaming Desktop Monitor H2736QP
| Schermgrootte: | 27 inch inch 165HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440/1920*1080 facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| Vernieuwingssnelheid: | 165HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch inch 165HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440/1920*1080 facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| Vernieuwingssnelheid: | 165HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| staan: | Verstelbare hoogte en draaibaar |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Oplossing: | 2560*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP |
| refresh rate: | 75Hz |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 inch 240HZ |
|---|---|
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 240Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 34 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 3440*1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 2560*1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 2560x1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 180HZ |
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144/120hz |
| Schermgrootte: | 32 inch |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 240Hz |
| Schermgrootte: | 27 inch gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 165HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |