40 inch 4K Frameless Gaming Monitor LED LCD Flat IPS Panel HDR600 Sync
| Schermgrootte: | 40 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3440 ((H) ×1440 ((V) |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 40 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3440 ((H) ×1440 ((V) |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| staan: | Verstelbare hoogte en draaibaar |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080/2k optioneel |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch gebogen gamingmonitor |
|---|---|
| Kleur: | balk en rood |
| Resolutie: | 2560*1440/1920*1080 facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165HZ |
| Schermgrootte: | 27 inch 165HZ gamemonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440,1080p facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch inch 240HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 240Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 165 Hz 1 ms gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440 |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch 165HZ gamemonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440,1080p facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 3840*2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| AMD: | Vrij synchroniseren |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 1920*1080P |
| Interface type: | HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 75 Hz |
| Resolutie: | 2560*1440P |
|---|---|
| Schermverhouding: | 16:9 |
| Kromming: | 2800R |
| refresh rate: | 1 ms |
| Helderheid: | 300 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 30 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Interface type: | HDMI, DP |
| refresh rate: | 75Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| staan: | Verstelbaar |
| Resolutie: | 2560x1440 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 165HZ |
| Schermgrootte: | 24 inch |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |