|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | H3CQR |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 68x17x53cm |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
49-inch 120Hz Gaming Desktop Monitor Frameless Gebogen Widescreen
5k Gaming Monitor 49 inch Ondersteuning Muurbeugel Desktop Met DP Ingang
| Paneelgrootte (diagonaal) | 49" |
| Paneeltype | IPS/MVA |
| Plat/Gebogen | Gebogen |
| Buigstraal | R1500 |
| Beeldverhouding | 32:9 |
| HDR-ondersteuning | WHDR400 |
| Resolutie | DFHD 3840*1080@144Hz of DQHD 5120*1440@120Hz optioneel (verschillende prijs, welkom om een aanvraag te sturen) |
| Randtype | 3-randloos frame |
| Weergavegebied (H*V) (mm) | 797.184(H) x 333.72(V) |
| Kleurverzadiging (sRGB) | 125% (typ) (Oppervlakteverhouding) |
| Kleurverzadiging (Adobe RGB) | 93% (typ) (Dekking) |
| Helderheid (cd/m2) (Typ.) | 400 nits |
| Helderheid (nits) (Max.) | 400 nits (typ) |
| Contrastverhouding (Typ.) | 3000:1 |
| Kijkhoek (H/V) | 178°(H)/178°(V) |
| Paneel bitdiepte | 8 bits |
| Weergavekleuren | 16,7M |
| Paneelresponstijd zonder OD | 16 ms |
| Responstijd | 1 ms MPRT |
| Weergaveverversingssnelheid (Max.) | 144 Hz |