165Hz 144hz 24 inch Gaming Desktop Monitor Computer DP Port HDMI Display
| Schermgrootte: | 24 inch gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| Schermgrootte: | 24 inch gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Ondersteun G-sync, Free-sync |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart Wit |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA HDMI DC |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart Wit |
| Resolutie: | 1280x800 |
| Interface type: | VGA HDMI DC (DVI, USB optioneel) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 12.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of wit |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Inbreng: | vga |
| Facultatieve input: | AV,DVI,BNC,DP,USB,TV,luidspreker is beschikbaar |
| Schermgrootte: | 20 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1600x900 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 18.5 inch breed scherm |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/wit |
| Resolutie: | 1366x768 |
| Interface type: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1GB/2GB |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 2,0 GHz |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | USB |
| Camera: | Voorste camera |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |