Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 inch Android Tablet PC / Wandgebouwde Touch Screen Computer
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Oplaadinterface: | Merkgebonden |
| Drive -interface: | USB 2.0 |
| After-sales service: | Opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveonderdelen, reparatie |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Grootte: | 14 inch IPS-scherm |
|---|---|
| Camera: | binoculaire camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288, RK3399 optioneel |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Processorfabricage: | Rockchip RK3399 |
| Type processor: | 6 kern |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Drive -interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| oplaadinterface: | USB Type A |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Bedieningssysteem: | Android 8.1 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Besturingssysteem: | Android 9.0 |
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip Quda kern |
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Applicatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Helderheid: | 350cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |