| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 18.5“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad-core cortex A17,1.8G, RK3288 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |