POE RK3288 All In One Android Tablet Industrieel gebruik Android 8.1 Systeem
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |
| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Grootte: | 14 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| systeem: | Android 11 |
| RAM: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Maat: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Systeem: | Android 13 |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Maat: | 13.3 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 6.0 |
| Productenstatus: | Voorraad |
| Gewicht: | 2 kg |
| Schermgrootte: | 17.3 |