Win7/10 Alles-in-één POS-applicaties Geïntegreerde Printer SDK Functionaliteit voor Restaurants 15,6 inch LED-aanraakscherm
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Afmetingen: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32GB |
| Modelnummer: | RS623 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Keyword: | 15,6 inch Capacitief Touchscreen Kassaregister Alles-in-één Pos Machine |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Afmeting: | 11.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32GB |
| Afmeting: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Grootte: | 13.3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |