OEM ODM 15,6 inch dual screen Windows 7 POS kassa N2840 CPU 2+32GB desktop POS terminal met 58mm printer, toetsenbord
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Afmeting: | Persoonlijke grootte |
|---|---|
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Capaciteit harde schijf: | 32/64/128/256GB |
| Materiaal: | kunststof |
| CPU: | i3 |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Afmeting: | 15,6 inch scherm |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Systemen: | Windows7/10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | gelijkstroom |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |