2GB RAM 4G All In One Tablet PC, RK3288 NFC POE Rj45 Android Tablet
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Vervaardiging van processors: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| functie: | Waterdicht |
| Aandrijfinterface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Besturingssysteem: | Android 9.0 |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Maat: | 14 inch IPS-scherm |
|---|---|
| Camera: | binoculaire camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288, RK3399 optioneel |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Maat: | 15,6 inch/21,5 inch/24 inch/32 inch optioneel |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm 10 punten aanraking |
|---|---|
| Grootte: | 32 inch |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3566 Quad-core Rockchip |
| Operating System: | Android |
| RAM: | 2GB/4GB |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern Geheugen: | 16GB |
| aanraakscherm: | 10-punts capacitieve aanraking |
| Panel: | 13.3"LCD-paneel |
| Functie: | NFC, identificatie van vingerafdrukken, scan van QR-codes enz. |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | 1 * Type-C-oplader, 1 * SIM-kaart slot, 1 * TF-kaart slot, 1 * oordopening, 1 * RS485-poort |
| Camera: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Verwerkingsmiddelen: | MT6753 Octa-core 1,6 GHz; |
| Display resolutie: | 1280x800, 1920x1200 optioneel |
| Type: | 1920*1080P, IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |