|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WA1342T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | USD 253 -258 PCS |
| Verpakking Details: | houten verpakking |
| Levertijd: | 6-10 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Deze alles-in-één Android-tablet combineert geavanceerde connectiviteitsopties met krachtige prestaties voor industriële en commerciële toepassingen.
| Systeem | Specificaties |
|---|---|
| CPU | RK3288, Quad-core cortex A17, 1.6G |
| RAM | 2GB |
| Intern geheugen | 16GB |
| Besturingssysteem | Android 5.1/8.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitief touchscreen |
| Display | Specificaties |
|---|---|
| Paneel | 13,3" LCD-paneel |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief gebied | 293,76(H)x165,24mm(V) |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Kijkhoek | 85/85/85/85(L/R/B/B) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminantie | 250cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Netwerk & Connectiviteit | Specificaties |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interfaces | Specificaties |
|---|---|
| Kaartsleuf | SD-kaart |
| USB | USB-host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB voor serieel (RS232-formaat) |
| RJ45 met POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at POE+, 25,5W |
| Voedingsaansluiting | DC-stroomingang |
| Oortelefoon | 3,5 mm oortelefoon + microfoon |
| Mediabestanden afspelen | Specificaties |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV etc., ondersteunt tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC etc. |
| Foto | JPEG |
| Extra functies | Specificaties |
|---|---|
| VESA | 75x75mm |
| Luidspreker | 2*1,5W |
| LED-lichtbalk | LED-lichtbalk RGB |
| NFC | Optioneel, NFC 13,56MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Camera | 2.0M/P, frontcamera |
| Werktemperatuur | 0-40°C |
| Taal | Meertalig |