|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | 805 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price negotiable |
| Verpakking Details: | Geschenkdoos (met verpakking): 29,7 x 24,6 x 6 cm, 1,5 kg |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 stuks per maand |
MT6753 1.6Ghz 8 Inch Rugged Tablet Medisch Tablet PC IPS HD Scherm
Goedkoopste tabletten 8 inch robuuste tablet optie Waterdicht en stofdicht NFC Medische tablet PC
| Specificatie | |
|---|---|
| Grootte | 230 × 146 × 20 ± 2 mm |
| Gewicht | 670 g |
| LCD | 8 "IPS HD-scherm, resolutie 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla III, capacitieve multitouch-scherm van industriële kwaliteit |
| Uitbreidingsslot | "PSAM-kaartslots" (2 PSAM-kaartslots kunnen worden aangepast); 1 SIM-kaartsleuf (aanpasbare dual SIM-kaart dual standby); 1 microSD-kaartsleuf" |
| Interface | 1 *Type-C-interface, 1 *DC-interface, 1* Type A-interface 1* RS485 Poort |
| indicatorlamp | Netwerkindicator, laadindicator |
| toetsenbord | Drie aangepaste entiteitknoppen F1 ~ F3 aan de zijkant |
| GPS | GPS ((AGPS) met een foutbereik van 5 m |
| Gegevens | |
|---|---|
| 4G ((Het ondersteunt geen 4G-oproepen en ondersteunt 4G mobiele en Unicom-telefoonkaarten om oproepen te maken) | TDD-LTE ((B38/B39/B40/B41) FDD-LTE ((B1/B2/B3/B4/B7/B17/B20) |
| 3G | WCDMA ((850/1900/2100MHz); |
| 2G | GSM/GPRS/Edge ((850/900/1800/1900MHz) |
| WIFI | Wifi 2.4G+5G Dual Band,IEEE802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth4.0 |
Veelgestelde vragen
Kwaliteit:We hebben een strikt kwaliteitscontrolesysteem. Alle producten besteld van onze fabriek worden geïnspecteerd door een professioneel kwaliteitscontroleteam.
Naverkoopservice:We bieden een after-sales service team, alle problemen en vragen zullen worden opgelost door ons after-sales service team.
MOQ:We accepteren kleine bestellingen en gemengde bestellingen, volgens de eisen van onze klanten, als een dynamisch team, willen we contact maken met al onze klanten.
Ervaring:Als een dynamisch team, door onze meer dan 10 jaar ervaring in deze markt, blijven we nog steeds onderzoek doen en meer kennis van klanten leren,in de hoop dat we de grootste en professionele leverancier in China in deze markt Business One kunnen worden.
OEM:Aanvaard ODM/OEM.
Monsters:We leveren dit product van onze bron. Voor specifieke problemen, neem contact met ons op.
Productietijd:binnen 7 werkdagen na bevestiging van de bestelling.