Restaurant bestellen Android POS Machine met 15,6 inch Dual Screen en Intel Celeron J1900 CPU
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | RS623 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | RS607 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | oem |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Vensters, Android |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| Verwerker: | i3 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Windows 7/10, Android |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |