15.6 inch N2840 POS Machine Touch Screen POS Terminal voor winkels en restaurants
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Winst 10 |
| Modelnummer: | F1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| CPU: | N2840, 3e generatie I3/N2840 |
| Geheugen: | 4GB DDR4 |
| Capaciteit harde schijf: | 64 GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | F1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024*768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |