15.6 inch Touch Screen POS System Win7/10 Printer Betaalterminal Desktop Elektronisch kassa met printer Printer
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840, 3e generatie I3/N2840 |
| Geheugen: | 2/4/8 GB |
| Capaciteit harde schijf: | 32/64/128 GB |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I3-3120M |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 2/4/6/8 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, LCD, andere |
| Operatiesysteem: | Linux, Android, Windows, andere |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Modelnummer: | RS623 |
| productstatus: | Nieuw |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 2.0GHz |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Resolutie: | 1366x768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/ Android |
| RAM: | 2 GB |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | i9 pos alles in één |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Schermgrootte: | 15,6 inch, 11,6 inch, 15 inch, 15,6 inch Optioneel |
| CPU: | Dual-core n2840 dual-thread 2,16 GHz processor |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Keyword: | 15,6 inch Capacitief Touchscreen Kassaregister Alles-in-één Pos Machine |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I5-3210M |
| resolutie: | 1920x1080 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 10 |
| RAM: | 8 GB |