24 inch RK3566 NFC Stand By Me TV Indoor Android 12 Reclame Digitale Signage Draagbare Vloerstaande Smart TV
| grootte: | 24 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| grootte: | 24 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Schermgrootte: | 12.1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of wit |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Inbreng: | vga |
| Facultatieve input: | AV,DVI,BNC,DP,USB,TV,luidspreker is beschikbaar |