21" Android 12 System Stand By Me TV Smart Broadcast Machine Aanraakscherm
| Grootte: | 21Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Grootte: | 21Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Afmeting: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systemen: | Android 12 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Afmeting: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systemen: | Android 12 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |