Nieuw ontwerp 15 inch 60Hz Desktop Pos Terminal 8+256GB N100 CPU Retail Pos Kassa met printer en scanner
| Size: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| Systemen: | Windows 10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Size: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| Systemen: | Windows 10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | D.C. |
| Aandrijvingsinterface: | USB |
| Grootte: | 10.1 inch |
|---|---|
| Processortype: | RK3399 |
| Ram: | 2 GB |
| Geheugen: | 16GB |
| Resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3-jaren |
|---|---|
| Drive -interface: | USB HDMI RJ45, SD-kaartsleuf, type-c |
| Camera: | 5MP/2MP optioneel voor, 13MP/5MP/8MP optioneel achter |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip 3399 2,0 GHz |
| Schermresolutie: | (optioneel hoger) |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | Optioneel |
| RAM: | 2/4/8 GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Feature: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Grootte: | 13.3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 quad core |
| aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Afmeting: | 19 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systemen: | Android 11 |
| Aanraakpaneel: | Capacitatieve aanraking |
| RAM: | 2 GB |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| systeem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Oplossing: | 1024×768 |
| Helderheid: | 400cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| aspectverhouding: | 5:4 |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| CPU: | N2840, 3e generatie I3/N2840 |
| Geheugen: | 4GB DDR4 |
| Capaciteit harde schijf: | 64 GB |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Grootte: | 15.6"LCD-paneel |
|---|---|
| Processortype: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 11 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon |
| Ram: | 2/4GB |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |