|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | 805 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price negotiable |
| Verpakking Details: | Geschenkdoos (met verpakking): 29,7 x 24,6 x 6 cm, 1,5 kg |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 stuks per maand |
805, 8 Inch IP68 Robuust Industrieel Terminal Tablet, Waterdicht, stofdicht en vandalismebestendig.
| Afmeting | 230×146×20±2mm |
| Gewicht | 670 g |
| LCD | 8 "IPS HD-scherm, Resolutie 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla III industrieel multitouch capacitief scherm |
| Uitbreidingsslot | 2 PSAM-kaartsleuven (4 PSAM-kaartsleuven kunnen worden aangepast); 1 SIM-kaartsleuf (dubbele SIM-kaart dubbele stand-by aanpasbaar); 1 Micro SD(TF)-kaartsleuf |
| Interface | 1 * Type-C interface, 1 * DC interface, 1 * Type-A interface 1 * RS485 Poort |
| indicatorlampje | Netwerkindicator, oplaadindicator |
| toetsenbord | Drie aangepaste fysieke knoppen F1 ~ F3 aan de zijkant |
| GPS | GPS(AGPS) met een foutmarge van 5m |
| 4G (Ondersteunt geen 4G-oproepen, en ondersteunt 4G mobiele en Unicom-telefoonkaarten om oproepen te maken) | TDD-LTE(B38/B39/B40/ B41) FDD-LTE(B1/B2/B3/B4/B7/B17/B20) |
| 3G | WCDMA(850/1900/2100MHz); |
| 2G | GSM/GPRS/Edge(850/900/1800/1900MHz) |
| WIFI | Wifi 2.4G+5G Dual Band, IEEE802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth4.0 |
![]()
![]()
![]()
Kwaliteit: We hebben een strikt kwaliteitscontrolesysteem. Alle producten die bij onze fabriek worden besteld, worden geïnspecteerd door een professioneel kwaliteitscontroleteam.
After-sales service: We bieden een after-sales serviceteam, alle problemen en vragen worden opgelost door ons after-sales serviceteam.
MOQ: We accepteren kleine bestellingen en gemengde bestellingen. Volgens de eisen van onze klanten, als een dynamisch team, willen we contact leggen met al onze klanten.
Ervaring: Als een dynamisch team, door onze meer dan 10 jaar ervaring in deze markt, blijven we onderzoek doen en meer kennis opdoen van klanten, in de hoop dat we de grootste en professionele leverancier in China in deze markt kunnen worden.
OEM: Accepteer ODM/OEM.
Monsters: We leveren dit product uit onze bron. Voor specifieke moeilijkheden kunt u met ons communiceren.
Productietijd: binnen 7 werkdagen na bevestiging van de bestelling.