15,6 inch RK3399 POE aan de muur gemonteerde Android tablet pc medische tablet voor gebruik in ziekenhuizen
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| systeem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| systeem: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| grootte: | 10.1 inch LCD-paneel |
|---|---|
| CPU: | RK3399, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| systeem: | Android 7.1/10 |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1,10.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |
| CPU: | Quad-core 1,3 GHz |
|---|---|
| Kleur: | witte kleur |
| Bel handgreep: | Ja |
| Functie: | NFC POE |
| Gebruik: | Ziekenhuis |
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| Verwerkingsmiddelen: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Geheugencapaciteit: | 16GB/32GB |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Afmeting: | 15.6 inch. |
|---|---|
| Processortype: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Ram: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| systeem: | Android 11 |
| Connectiviteit: | Wi-Fi, blauw-tand |
|---|---|
| Resolutie: | 1280*800 |
| NFC: | Ondersteuning |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Contrastverhouding: | 800:1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Panel: | IPS scherm, waterdicht |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera 5.0MP |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, industriële tablet |