Octa Core 1.5GHZ 13,3 inch Android Tablet Digitaal Signage Met RJ45 Wifi Touchscreen
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Maat: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Maat: | 14 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Aandrijfinterface: | USB type C RJ45 |
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Maat: | 14 inch IPS-scherm |
|---|---|
| Camera: | binoculaire camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288, RK3399 optioneel |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| Maat: | 14 inch IPS-scherm |
|---|---|
| Camera: | binoculaire camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288, RK3399 optioneel |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Drive -interface: | USB 3.0 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | gelijkstroom |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Scherm: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Vervaardiging van processors: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Bedieningssysteem: | Android 8.1 |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Afmeting: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |