Oem Odm Smart Home 10.1 inch RK3288 Tablet Wandmontage Nfc Poe Android Tablet Met Led Licht
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Aandrijfinterface: | MICRO-USB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Maat: | 10.1 inch IPS |
|---|---|
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Besturingssysteem: | Android 9.0 |
| grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 6.0 |
| Productenstatus: | Voorraad |
| Gewicht: | 2 kg |
| Schermgrootte: | 17.3 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| RAM: | 2 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijfinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rotschip |
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip Quda kern |
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |