|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WH1012T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be nogotiable |
| Verpakking Details: | Geschenkdoos (met verpakking) 320mm 241mm 129mm Netto ((kg) 1.45KG |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
10 inch Medische Android Tablet Wit met oproepafhandeling en 5MP Camera
In de snelle wereld van de gezondheidszorg, efficiëntie, nauwkeurigheid en betrouwbaarheid zijn essentieel. Met de 10,1-inch Android 8.1 Medische Tablet, kunnen ziekenhuizen en zorginstellingen hun operationele capaciteiten verhogen, workflows stroomlijnen en de patiëntenzorg verbeteren.
Ontworpen om te voldoen aan de veeleisende behoeften van medische omgevingen, is deze tablet uitgerust met geavanceerde functies die speciaal zijn afgestemd op ziekenhuisgebruik te verbeteren:
| Systeem | CPU: Quad core cortex A17, 1.8G, RK3288 |
|---|---|
| Geheugen | RAM: 2GB Intern geheugen: 16GB |
| Besturingssysteem | Android 8.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitieve aanraking |
| Display | Paneel: 10,1" LCD IPS paneel Resolutie: 1280*800 Actief gebied: 216.96(H)x135.6mm(V) Luminantie: 300cd/m² |
| Netwerk | WiFi: 802.11b/g/n Ethernet: 10M/100M Bluetooth: 4.0 |
| Interfaces | SD-kaartsleuf, USB x 3, Micro USB OTG, HDMI-uitgang, RJ45 met POE, Voedingsaansluiting, 3,5 mm oortelefoon |
| Andere Functies | VESA: 75x75mm, Luidspreker: 2*2W, Camera: 5.0MP Frontcamera, Ingebouwde MIC |
Deze all-in-one oplossing ondersteunt een reeks toepassingen die zijn ontworpen om patiëntenzorg, personeelscommunicatie en workflow-efficiëntie te verbeteren:
Perfect voor diverse zorgomgevingen, waaronder:
De 10,1-inch Android 8.1 Medische Tablet is de ideale oplossing voor zorginstellingen die klinische workflows willen verbeteren, patiëntenzorg willen verhogen en interne communicatie willen stroomlijnen. Met zijn gebruiksvriendelijke interface, robuuste functionaliteit en medische duurzaamheid is het de perfecte aanvulling op uw zorgteam.
Investeer vandaag nog in de toekomst van zorgoperaties. Neem nu contact met ons op voor meer informatie over hoe deze krachtige tablet de efficiëntie en patiëntenzorg in uw instelling kan verbeteren.