Android 11 5,45 inch Handheld POS Terminal met 58mm Thermal Printer NFC WiFi USB Connectivity en 32GB/64GB Memory Best
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Modelnummer: | RS623 |
| productstatus: | Nieuw |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 2.0GHz |
| grootte: | 24 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 12 |
| Ram: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Modelnummer: | i9 pos alles in één |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Schermgrootte: | 15,6 inch, 11,6 inch, 15 inch, 15,6 inch Optioneel |
| CPU: | Dual-core n2840 dual-thread 2,16 GHz processor |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Oortelefoon: | 3,5 mm oortelefoon |
|---|---|
| Buitenkader: | houten frame |
| Processortype: | RK3576/RK3588 Octa-kern |
| Installeren: | VESA-muurbeugel 75*75/100*100 |
| DisplaySize: | 32inches |
| Verwerker: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Geheugen: | 2 GB+16 GB |
| Ondersteuning interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| LED -licht: | 4 zijden lichtbalk |