19 inch wand gemonteerde bar-type reclame-machine 1920x360 Android tablet
| Afmeting: | 19 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systemen: | Android 11 |
| Aanraakpaneel: | Capacitatieve aanraking |
| RAM: | 2 GB |
| Afmeting: | 19 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systemen: | Android 11 |
| Aanraakpaneel: | Capacitatieve aanraking |
| RAM: | 2 GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | gelijkstroom |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorkamera/achterkamer |
| Trefwoorden: | wandmontage tablet pc |
|---|---|
| USB -host: | USB -host 2.0 |
| SIM Slot: | 4G Flow kaart |
| Weergavegrootte: | 15,6 inch |
| ROM-opslag: | 32 GB/64 GB |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Inrichting |
| Zienhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Helderheid: | 250 cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Grootte: | 18.5inch |
|---|---|
| Verwerker: | RK3399 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/9.0/10 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | D.C. |
| Aandrijvingsinterface: | USB |
| Functie: | NFC, identificatie van vingerafdrukken, scan van QR-codes enz. |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | microSD*1, USB typeC*1, USB-A*1, SIM-kaart*1, HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Display resolutie: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Besturingssysteem: | Android 9.0 |
| grootte: | 13.3inch |
|---|---|
| Processortype: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Operating System: | Android 6.0/8.1 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16b |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | F1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |