|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Belangrijkste kenmerken
| Systemen | |
| CPU | RK3566 Quad core cortex A55 |
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Operatiesysteem | Android 11 |
| Afbeelding | |
| Panel | 21" bar scherm |
| Resolutie | 1920*360 |
| Zienhoek | 178°/178° |
| Afbeeldingsmodus | Nominaal zwart, IPS |
| Contrastverhouding | 1200 |
| Luminansie | 250 cd/m2 type |
| Afmetingsgraad | Scherm met balk |
| Netwerk | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Buletooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| SD-kaartsleuf | SD/MMC-kaartsleuf |
| Hoortelefoon | 3.5mm oortelefoon |
| Power Jack | DC-invoer |
| RJ45 | Ethernet |
| Media play | |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264VC1, RV en TV, ondersteunen tot 4K. |
| Foto | jpeg |
| andere | |
| VESA | Wandmontage |
| Taal | Meertalig |
| Energieverbruik | 24W |
| Accessoires | |
| Adapter | Adapter, 12V/3A |
| Gebruikershandleiding | - Ja, dat klopt. |
21 inch scherm
Met een scherm van 21 inch neemt het niet te veel installatie- of beeldschermruimte in, geschikt voor nauwe Het 21 inch scherm weegt lichter, wat handig is voor installatie en Het lange scherm heeft een hoge energie-efficiëntie en is zeer goed in het verplaatsen van de apparatuur. Het ontwerp kan belangrijke reclame-informatie, prijsgegevens, enz. tonen. informatie op het scherm.
![]()
1930x360 HD resolutie
Met de resolutie van 1920x360, is het geschikt voor het weergeven van prijzen, promotie-informatie en product De resolutie bevat duidelijke inhoud en het publiek kan gemakkelijk de benodigde informatie verkrijgen.
![]()
IPS Breed zichtpunt
Met een IPS-scherm is er een grote kijkhoek van 178 graden. De inhoud van de afbeelding wordt vanuit elke hoek weergegeven en heeft geen invloed op het beeldscherm-effect vanwege hoekproblemen. de consumenten en het verbeteren van de effectiviteit van de reclame.
![]()
Horizontale en verticale installatie
Ingebouwde horizontale en verticale schermintelligente schakeling.Aangepast aan verschillende installatiebehoeften.Gebruikers kunnen verschillende afspelmethoden kiezen naargelang hun behoeften.
![]()
Verdeel het displaygebied
Kan kiezen welke verhouding u wilt om advertenties af te spelen, waardoor de verscheidenheid van advertenties toeneemt De gebruikers kunnen de advertentie-inhoud op het scherm opdelen naargelang hun behoeften. de publiciteit van reclame vergroot.
![]()
![]()
Verpakking ondersteuning aanpassing, gebruikers kunnen logo tags aanpassen op de doos. de verschillende behoeften van de gebruiker.
![]()