Restaurant bestellen Android POS Machine met 15,6 inch Dual Screen en Intel Celeron J1900 CPU
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | F1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android |
| Modelnummer: | i9-2 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | cnhopestar |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | Optioneel |
| RAM: | 2/4/8 GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Winst 10 |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Size: | 15 inch. |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| Systemen: | Windows 10/11 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Modelnummer: | HP-P1561 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Modelnummer: | I8 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Certificaatnorm: | CE ROHS |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |