15.6 inch 8G 128G Touch Screen All in One Android Pos Machine voor restaurant efficiëntie en aanpassing ondersteuning
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| Verwerker: | i3 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Windows 7/10, Android |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| Verwerker: | i3 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Windows 7/10, Android |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Keyword: | 15,6 inch Capacitief Touchscreen Kassaregister Alles-in-één Pos Machine |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Grootte: | 15 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 quad-core processor.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| Operatiesysteem: | Android 5,1 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Resolutie: | 1366x768 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 7/ Android |
| RAM: | 2 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Aandrijvingsinterface: | USB type C RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Vensters, Android |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Schermgrootte: | 12“ |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Processortype: | Vierlingkern |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 1.6GHz |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1GB/2GB |
| Modelnummer: | RS610P |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 tweede generatie |
| Resolutie: | 1366*768P |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Android, Vensters |