18.5 inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player PC
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| Type: | Tft |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen, buiten, bus, taxi, winkelcentrum |
| Paneelgrootte: | 18.5“ |
| Max resolutie: | 1366*768 |
| kijkhoek: | V: 89 H:89 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Call centre en online Technische ondersteuning |
| Processorfabricage: | ROCKCHIP RK3288, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB+16 GB |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 6.0 |
| Productenstatus: | Voorraad |
| Gewicht: | 2 kg |
| Schermgrootte: | 17.3 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Verwerkingsmiddelen: | RK3288 |
| Touchscreen type: | Capacitatief scherm |
| Display resolutie: | 1280*800 |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Allwinnaar |
| Type processor: | RK3368, octa-core cortex A53,1.5G |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Android 14 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Grootte: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Systemen: | Android 13 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |