PIP PBP DP 1MS 49 inch Curved PC Monitor Screen 4K 144hz 5K 120hz
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Schermgrootte: | 49 inch |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 144HZ |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor Beroeps |
| Kenmerken: | Waterdicht |
| Laadinterface: | Micro-USB |
| Aandrijvingsinterface: | Micro USB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Sollicitatie: | Binnen- |
| Kijkhoek: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Pixelveld: | 0,227 mm (W) |
| Contrastverhouding: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |