PC Computer 1920x1080 60Hz LCD Touch Screen Monitor Anti Glare
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch,13.3 inch optioneel |
|---|---|
| Oplossing: | 4k/1920x1080 facultatief |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| garantie: | 3 jaar |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15 inch Gaming Portable Monitor Touch Screen |
|---|---|
| Resolutie: | 1920 x 1080/4K optioneel |
| Interface type: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Helderheid: | 300 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| interfacetype: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 21.5 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| productie: | draagbare monitor |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Sollicitatie: | Bureaublad, binnenshuis, wandmontage |