15,6 inch Dual Screen Touch All-in-One POS Systeem met Kassalade en Ingebouwde 58mm Printer 2GB RAM Supermarkt
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | K11 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | J6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Resolutie: | 1920*1080, facultatief |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Interface: | RJ45, USB3.0USB2.0, rs232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Androïde 14/15 |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Vensters, Android |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | USB type C |
| Drive -interface: | USB type C |
| Schermgrootte: | 15.6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | capacitieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Schermgrootte: | 10 inch 10,1 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280x800 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Capacitieve Multiaanraking |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |