15,6 inch POS-kassa met dubbel scherm, I3-processor, 4+64GB, Retail POS-systeem, Supermarkt POS-terminal
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | K14 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Android, Win7/10 |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Schermgrootte: | 17 duim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1280*1024 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED |
| Operatiesysteem: | Windows |
| Modelnummer: | k17 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15“ |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Schermgrootte: | 15 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Modelnummer: | i9 pos alles in één |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Schermgrootte: | 15,6 inch, 11,6 inch, 15 inch, 15,6 inch Optioneel |
| CPU: | Dual-core n2840 dual-thread 2,16 GHz processor |
| Schermgrootte: | 10.4 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oplossing: | 1024x768 |
| Interface type: | VGA, HDMI, USB |
| type: | Resistieve aanraking, 4-draden, 5-draden aanraking optioneel |
| Hoofdvertoning: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Geheugen: | DDR3 2G |
| Hard Disk: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Besturingssysteem: | win7/Andrid |
| Modelnummer: | RS607 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | oem |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Besturingssysteem: | Windows |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Productenstatus: | Nieuw |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |