|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | W1001 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price negotiable |
| Verpakking Details: | Giftbox (met verpakking):320*241*129mmNet 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad core cortex A17 |
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Besturingssysteem | Android 8.1 |
| Aanraakscherm | 10 punten capacitieve aanraking |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| LCD-paneel | IPS |
| Resolutie | 1280×800 |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 16:10 |
| Interface | Specificatie |
|---|---|
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Kaartsleuf | TF, ondersteuning tot 32 GB |
| USB | USB voor serie (RS232-formaat) |
| USB-host | USB 2.0 |
| Type-C | Alleen USB OTG |
| Power Jack | Gelijkstroomtoevoer |
| Hoortelefoon | 3.5 mm oordopening |
| RJ45 | Alleen Ethernet-functie |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Ondersteuning van videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265H.264, VC-1, VP8, enz., ondersteunt tot 4K |
| Ondersteuning van audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Fotoformaat | JPEG |
| Aanraakschermconfiguratie | Standaard dubbel scherm met dubbel aanraken, optionele dubbel scherm met enkel aanraken |
| Microfoon | enkelvoudige microfoon |
| Voorzitter | 2 × 2W |
| Camera | Standaard Single camera 5.0MP, Optie Dual camera |
| Batterij | Optioneel 4500 mAh |
| Taalondersteuning | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0°40°C |