Zelfbediening bestellen met RK3566 processor 15,6-inch restaurant tablet POE NFC 1080P HD resolutie 10-punt touch Android 11
| Maat: | 15,6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Maat: | 15,6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systeem: | Android optioneel |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Maat: | 14 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Naam: | L-vormige desktop Android-tablet-pc |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Androïde 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| scherm: | capacitief touch screen |
| sollicitatie: | bank hotel Restaurant bestellen |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Androïde 14/15 |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/4 GB |
|---|---|
| SIM Slot: | 4G-stroomkaart |
| ROM: | 16 GB/32 GB |
| Gebruik: | restaurant anders |
| Aandrijfinterface: | USB HD-MI RJ45 Type-c |
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android |
| ROM: | 16/32GB |
| Ingangsspanning: | 12v/1.5a |
| CPU: | RK3288 |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| Vervaardiging van processors: | RK3128 |
| Weergaveresolutie: | 1280x800 |
| RAM: | 1/2/4GB |
| Intern geheugen: | 8GB/16GB/32GB |
| Maat: | 13,3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 quad core |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |
| Schermgrootte: | 15,6 inch |
|---|---|
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Besturingssysteem: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Weergaveresolutie: | 1920x1080 |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| Geheugen: | 16/32GB |
| Maat: | 10.36inch |
|---|---|
| scherm: | Het dubbele Scherm |
| CPU: | RK3288 |
| Systeem: | Android optioneel |
| RAM: | 2 GB |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15,6 inch |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip RK3399 |
| Processortype: | 6 Kern |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| RAM: | 2 GB |
| Productnaam: | 10.1 inch L-vormige restaurantbesteltablet |
|---|---|
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| gebruik: | Bedrijf |