14 inch Dual Touch Screen Windows7 POS Kassaregister i3 Cpu 4+64GB Desktop POS Terminal met Printer, Toetsenbord, Scanner
| Afmeting: | 14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Afmeting: | 14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Trefwoorden: | desktop Android tablet pc |
|---|---|
| Kleuren: | Zwart, wit |
| Geheugen: | 16/32GB |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD-kaart |
| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Call centre en online Technische ondersteuning |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | ROCKCHIP RK3399, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |
| Maat: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| CPU: | Quad-core cortex A17,1.8G, RK3288 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/10.0 |
| RAM: | 2 GB |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Maat: | 17,3 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | Micro-USB |
| Aandrijfinterface: | MICRO-USB |
| Schermgrootte: | 13.3 inch, 15 inch optioneel |
|---|---|
| Oplossing: | 4k/1920 x 1080 optioneel |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | J6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Resolutie: | 1920*1080, facultatief |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Interface: | RJ45, USB3.0USB2.0, rs232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Weergaveresolutie: | 1280x800 |
| Afmeting: | 11.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32GB |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Productstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 12“ |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Processortype: | Octakern |
| Hoofdfrequentie van de processor: | 2.0GHz |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Vervaardiging van processors: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/16GB (4+32GB optioneel) |