DDR3 2G Geheugen 15,6 inch Bureau Touchscreen Zelfbestelling Betalingskiosk voor Contantloze Betaling en Restaurant
| Hoofdvertoning: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Geheugen: | DDR3 2G |
| Hard Disk: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Besturingssysteem: | win7/Andrid |
| Hoofdvertoning: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Geheugen: | DDR3 2G |
| Hard Disk: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Besturingssysteem: | win7/Andrid |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| processor hoofdfrequentie: | 1.3g |
| Type optisch aandrijf: | NEE |
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10 " |
| Afmeting: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systemen: | Android 12 |
| RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Kijkhoek: | Horizontaal: 178° Verticaal: 178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Voeding: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |
| Kijkhoek: | Horizontaal 178° Verticaal:178° |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Voeding: | 100 tot 240 V wisselstroom (DC 12 V) |
| Installatie: | Desktop- of wandmontage |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| Verwerker: | i3 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Windows 7/10, Android |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Functie: | Waterdicht |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
| Type processor: | RK3288 de schors A17 van de vierlingkern |
| Schermgrootte: | 13.3 inch |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
| Type: | Capacitieve 10 puntenaanraking |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Dikte: | 11 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
| Productstatus: | Voorraad |
| Productstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Widescreen: | - Ja, dat klopt. |
| Schermgrootte: | 15.6" |
| Display-type: | IPS |
| Type: | draagbare monitor |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7/10, Android |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |