RK3399 Processor 10,1 inch Restaurant Tablet met POE NFC 5MP Camera Android-systeem
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systeem: | Android optioneel |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Systeem: | Android optioneel |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Verwerker: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Geheugen: | 2 GB+16 GB |
| Ondersteuning interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| LED -licht: | 4 zijden lichtbalk |
| Grootte: | 24 inch |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| CPU: | RK3399 |
| Ram: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Maat: | 8.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| RAM: | 2 GB |
| Maat: | 15,6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Maat: | 13,3 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Androïde 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / oortelefoon SIM-kaartsleuf |
|---|---|
| Oplaadinterface: | USB Type A |
| Aanraken: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Productenstatus: | Voorraad |
| RAM: | 2 GB/4 GB |
| Camera: | Camera aan de voorkant 2mp |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rockchip RK3288 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB/16 GB (4+32 GB optioneel) |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Maat: | 14"LCD-paneel |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Systeem: | Androïde 11 |
| Maat: | 10.36inch |
|---|---|
| scherm: | Het dubbele Scherm |
| CPU: | RK3288 |
| Systeem: | Android optioneel |
| RAM: | 2 GB |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Maat: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Maat: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systeem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32/64 GB |