Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 inch Android Tablet PC / Wandgebouwde Touch Screen Computer
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Camera: | Voorste camera |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa-core, A53,1,5 g |
| Maat: | 10,1 inch |
|---|---|
| Vervaardiging van processors: | RK3128 |
| Weergaveresolutie: | 1280x800 |
| RAM: | 1/2/4GB |
| Intern geheugen: | 8GB/16GB/32GB |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Oplaadinterface: | Merkgebonden |
| Drive -interface: | USB 2.0 |
| After-sales service: | Opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveonderdelen, reparatie |
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerker: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB |
| Schermresolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Camera: | Voorste camera optioneel |
|---|---|
| Verwerker: | A64 |
| Geheugencapaciteit: | 2GB/4G |
| Weergaveresolutie: | 1280x800 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| Productnaam: | 10.1 inch L-vormige restaurantbesteltablet |
|---|---|
| Type touchscreen: | Capacitief scherm |
| Weergaveresolutie: | 800*1280 |
| Besturingssysteem: | Android 8.1 |
| gebruik: | Bedrijf |
| Maat: | 10. inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1280*800 |
| Naam: | L-vormige desktop Android-tablet-pc |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Androïde 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| scherm: | capacitief touch screen |
| sollicitatie: | bank hotel Restaurant bestellen |
| Camera: | Voorste camera, tweede webcam |
|---|---|
| Productenstatus: | Voorraad |
| Schermgrootte: | 15,6 inch |
| Vervaardiging van processors: | Rockchip RK3399 |
| Processortype: | 6 Kern |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Androïde 14/15 |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Quad -kern |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Display resolutie: | 1280x800 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Drive -interface: | USB-HDMI RJ45 |
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rotschip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijfinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Dienst na verkoop: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Vervaardiging van processors: | Rotschip |
| Maat: | 14 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | binoculaire camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 quad core |
| Aanraakscherm: | Capacitief scherm |
| Oplossing: | 1920x1080 |