5.5" Handheld Android POS-systemen Kassa Machine Touchscreen Mobiele POS-terminal WiFi USB NFC Betaling voor Detailhandel Blauw
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1/2GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Grootte: | 5.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| Systemen: | Windows/Android |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Modelnummer: | N1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| RAM: | 2/3/4GB |
| Modelnummer: | 6000 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| RAM: | 1GB/2GB |
| Afmeting: | 5,45 inch |
|---|---|
| CPU: | BT1 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Afmeting: | 11.6 inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Systemen: | Android 11 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32GB |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | J6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Resolutie: | 1920*1080, facultatief |
| Besturingssysteem: | Vensters, Android |
| Interface: | RJ45, USB3.0USB2.0, rs232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, ter plaatse training en inspectie, gratis reserveonde |
| Camera: | Voorste camera |
| Type processor: | RK3288, quad-core cortex A17,1.8G |
| Processor hoofdfrequentie: | 1.8GHz |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Grootte: | 21.5 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Systemen: | Android 13 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Grootte: | 15.6 inch. |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Systemen: | Android 14 |
| Ram: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Androïde 14/15 |
| Display resolutie: | 1920x1080 |