15.6 inch L-vorm octa quad RK3576S Android tablet pc zakelijke kiosk Ingebouwde batterij
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android optioneel |
| Display resolutie: | 1920*1080 |
| Intern geheugen: | 64 GB |
| RAM: | 4 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Maat: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Besturingssysteem: | Android 13 |
| RAM: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Maat: | 15.6 inch Android Tablet PC |
|---|---|
| Applicatie: | commerciële reclamedisplay |
| Helderheid: | 250cd/m2 |
| Reactietijd: | 5 ms |
| Ethernet: | Steun |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Drive -interface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | DC |
| Drive -interface: | Mini-USB |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Android 6.0 |
| Productenstatus: | Voorraad |
| Gewicht: | 2 kg |
| Schermgrootte: | 17.3 |
| Grootte: | 13.3 inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Verwerker: | Rockchip RK3288 quad core |
| aanraakscherm: | Capacitatief scherm |
| Resolutie: | 1920x1080 |
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, quad-core cortex A17,1.6G |
| Intern geheugen: | 16 GB |
| Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Paneel: | 13.3"LCD-paneel |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Breedbeeld: | Ja |
| Schermgrootte: | 10.1 " |
| Type weergave: | LCD |
| Processormerk: | Quad Core Cortex A7 |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| After-sales service: | Call centre en online Technische ondersteuning |
| Processorfabricage: | ROCKCHIP RK3288, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| Geheugencapaciteit: | 2 GB+16 GB |
| Type aanraakscherm: | Capacitief scherm 10 punten Touch |
| Productenstatus: | Voorraad |
|---|---|
| Schermgrootte: | 13.3 " |
| Processorfabricage: | Rotschip |
| Type processor: | Octa -kern |
| Processor hoofdfrequentie: | 1,5 GHz |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Aandrijvingsinterface: | USB-HDMI RJ45 |
| Naverkoopservice: | Callcentrum en on-line technische ondersteuning, opleiding en inspectie ter plaatse, gratis reserveo |
| Camera: | Voorste camera |
| Verwerkingsmiddelen: | Rockchip |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| Functie: | Waterdicht |
| Oplaadinterface: | USB type C |
| Drive -interface: | USB type C |