27 inch 240hz Gaming Monitor 1080p Freesync 1ms Met LED Light Bar
| Schermgrootte: | 27 inch inch 240HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 240Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch inch 240HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 240Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch 165HZ gamemonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440,1080p facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 inch 165HZ gamemonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440,1080p facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 165 Hz 1 ms gamingmonitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440 |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| refresh rate: | 165hz 240HZ facultatief |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 inch 240HZ |
|---|---|
| Resolutie: | 1920*1080 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| Vernieuwingssnelheid: | 240Hz |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Schermgrootte: | 27 duim |
|---|---|
| Kleur: | Balck |
| Resolutie: | 3840X2160 |
| Interface type: | USB, HDMI, DP |
| refresh rate: | 60 Hz |
| Schermgrootte: | 27 inch inch 165HZ 1MS gaming monitor |
|---|---|
| Resolutie: | 2560*1440/1920*1080 facultatief |
| Interface type: | HDMI, DP, USB |
| Vernieuwingssnelheid: | 165HZ |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Resolutie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Schermverhouding: | 21:9 |
| Kromming: | 1800R |
| Vernieuwingssnelheid: | 1 ms |
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| kijkhoek: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Helderheid: | 350 cd/m2 |
| Garantie: | 3 jaar |
| RAM: | 2 GB |
| SD-geheugenkaartgroef: | SD-kaart ((Max 32GB) |