Restaurant bestellen Android POS Machine met 15,6 inch Dual Screen en Intel Celeron J1900 CPU
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Modelnummer: | HPI7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Geheugen: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Afmeting: | 15.6 inch dubbel scherm |
|---|---|
| Geheugen: | 2 GB |
| Capaciteit harde schijf: | 32 GB |
| CPU: | rk3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125 |
| Systemen: | Android/Windows |
| Grootte: | 15.6+14 inch dubbel scherm |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows7/10 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Vensters, Android |
| Afmeting: | 15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Systemen: | Windows 7 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Modelnummer: | Q6 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Afmeting: | 13.3/15.6 inch |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Systemen: | Windows 7/10 |
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Modelnummer: | D7 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Functie: | SDK |
| Schermtype: | LED, Capacitief touchscreen |
| Operatiesysteem: | Android, Vensters |
| Modelnummer: | break |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolutie: | 1366*768 |
| Modelnummer: | I1S |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Schermgrootte: | 15.6 inch |
|---|---|
| RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Besturingssysteem: | Androïde 14/15 |
| Display resolutie: | 1920x1080 |
| Modelnummer: | B1 |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| brand name: | OEM |
| Plaats van oorsprong: | Guangdong, China |
| Bijzondere eigenschap: | Ondersteuning van aanpassingen |
| Schermgrootte: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | I5-3210M |
| resolutie: | 1920x1080 |
| Bedrijfsvoering: | Windows 10 |
| RAM: | 8 GB |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
|---|---|
| Scenario's: | Voor professional |
| functie: | Waterdicht |
| Aandrijfinterface: | USB type C RJ45 |
| After-sales service: | Callcenter en online technische ondersteuning, training en inspectie op locatie, gratis reserveonder |