|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WL852T-RK3128 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price negotiable |
| Verpakking Details: | Giftbox (met verpakking):320*241*129mmNet 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
Deze 8-inch Android-tablet is ontworpen voor commerciële omgevingen waar ruimte-efficiëntie, betrouwbaarheid en systeemcompatibiliteit van het grootste belang zijn. Ontworpen als een stabiel bedrijfsterminal, integreert het naadloos in bestaande workflows en biedt het flexibiliteit voor toekomstige systeemupgrades.
| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Systeem | |
| CPU | RK3128 Quad core Cortex A7 |
| RAM | 1GB |
| Intern Geheugen | 16GB |
| Besturingssysteem | Android 6.0 |
| Touchscreen | 10-punts capacitief touchscreen |
| Display | |
| Paneel | 8" LCD IPS Paneel |
| Resolutie | 1280×800 |
| Weergavemodus | Normaal Zwart |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (L/R/B/B) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminantie | 250cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Netwerk | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interfaces | |
| Kaartsleuf | TF, Ondersteunt tot 32GB |
| USB | USB Slave |
| USB Host | USB Host ×2 |
| HDMI | HDMI-uitgang |
| Voedingsaansluiting | DC-voedingingang |
| Oortelefoon | 3,5 mm oortelefoon + microfoon |
| USB voor Serieel | RS232-formaat |
| RJ45 | Alleen Ethernet-interface |
| Mediabestanden afspelen | |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, etc. (tot 1080p) |
| Audioformaat | MP3, WMA, AAC, etc. |
| Fotoformaat | JPEG |
| Andere Functies | |
| Interne Batterij | 1500mAh 3,7V (Optioneel) |
| Microfoon | Ja |
| Luidspreker | 2×2W |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0–40°C |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Accessoires | |
| Adapter | 12V/1,5A |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Deze tablet is ideaal voor diverse commerciële omgevingen, waaronder:
Deze speciaal gebouwde commerciële Android-tablet is ontworpen om schaalbare implementatie en langdurige operationele stabiliteit te ondersteunen. Het helpt ondernemingen en oplossingaanbieders implementatierisico's te verminderen, de gebruikerservaring te verbeteren en een beter rendement op investeringen te behalen in commerciële projecten.