|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WL1052T-RK3288 |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price negotiable |
| Verpakking Details: | Giftbox (met verpakking):320*241*129mmNet 1.45KG touchscreen android tablet nfc |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Systeem | Specificatie |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad core cortex A17 |
| RAM | 2GB |
| Intern geheugen | 16GB |
| Besturingssysteem | Android 8.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitief touchscreen |
| Display | Specificatie |
| Paneel | 10" LCD |
| Resolutie | 1280*800 |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (L/R/B/B) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Helderheid | 250cd/m2 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Netwerk | Specificatie |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | Specificatie |
| Kaartsleuf | TF, ondersteunt tot 32GB |
| USB | USB slave |
| USB | USB host x2 |
| HDMI | HDMI-uitgang |
| Voedingsaansluiting | DC-voedingsingang |
| Oortelefoon | 3,5 mm oortelefoon met microfoon |
| USB | USB voor serieel (RS232-formaat) |
| RJ45 | Alleen Ethernet-functie |
| Mediaspeler | Specificatie |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, etc., ondersteunt tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC etc. |
| Foto | JPEG |
| Overig | Specificatie |
| Batterij | Optioneel |
| Microfoon | Enkele microfoon |
| Luidspreker | 2*2W |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0-40°C |
| Certificaten | RoHS Gecertificeerd |
| Kleur | Wit/zwart |
| Accessoires | Specificatie |
| Adapter | Adapter, 12V/1.5A |
| Gebruikershandleiding | Ja |