|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WF2402T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | Standaard verpakking OEM logo camera markt nfc 10 inch android display reclame |
| Levertijd: | 2-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
24-inch All In One Android Tablet PC met PoE, HDMI en USB-connectiviteit, ontworpen voor wandmontage met uitgebreide netwerkmogelijkheden.
| Systeem Specificaties | Details |
|---|---|
| CPU | Quad core cortex A17, 1.6G, RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Intern Geheugen | 16GB |
| Besturingssysteem | Android 5.1/8.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitief touchscreen |
| Display Specificaties | Details |
|---|---|
| Paneel | 24" LCD full HD scherm, LED-achtergrondverlichting |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Actief Gebied | 527.04(H) x 296.46mm(V) |
| Kijkhoeken | 89/89(H), 89/89(V) |
| Contrast Ratio | 1000 |
| Luminantie | 250cdm² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Netwerkconnectiviteit | Details |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface & Poorten | Details |
|---|---|
| Kaartsleuf | SD, Ondersteunt tot 32GB |
| USB Apparaat | Mini USB OTG |
| USB Host | USB Host 2.0 x2 |
| Voedingsaansluiting | DC-voeding ingang |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | HDMI-uitgang |
| Oortelefoon | 3.5mm oortelefoon |
| Mediabestanden Afspelen | Details |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV etc., ondersteunt tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC etc. |
| Foto | JPEG |
| Extra Functies | Details |
|---|---|
| Stroomverbruik | 35W |
| Wandmontage | VESA, 100x100mm |
| Luidspreker | 2*3W |
| Camera | N.v.t. |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Adapter | Adapter, 12V, 4A |