|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | P192P |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 63X15X50 |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Paneelgrootte | 19 inch 16:10 LED PC MONITOR |
|---|---|
| Weergavegebied | 408,2 x 255,1 (mm2) |
| Standaardresolutie | 1440x900 |
| Aantal kleuren | 16,7M |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Responstijd | 5ms |
| Kijkhoek | Horizontaal: 176° |
|---|---|
| Verticaal: 170° | |
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Connector | VGA, HDMI, (USB, AV, BNC, DVI optioneel) |
| Frequentie | 30~80KHz/60~75Hz |
| Voeding | Externe voeding: 100 tot 240V AC (DC 12V) |
| Luidspreker (optioneel) | 2x2W beschikbaar |
| Installatie (optioneel) | 1) Lever wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm & 100mm |
|---|---|
| 2) Lever een stabiele metalen voet ter ondersteuning van de monitor | |
| OSD-bediening | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, fasepositie, klok, talen, functie, installeren, resetten |
![]()
![]()
![]()