|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | P185P |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
| Prijs: | Price can be negotiable |
| Verpakking Details: | 63X15X50 |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Paneelgrootte | 18,5 inch 16:9 LED COMPUTERSCHERM |
| Weergavegebied | 408,2×255,1(mm2) |
| Standaard Resolutie | 1366x768 |
| Aantal Kleuren | 16,7M |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Responstijd | 5ms |
| Kijkhoek | Horizontaal:176° |
| Verticaal:170° | |
| Contrastverhouding | 1000 :1 |
| Connector | VGA, HDMI, (USB, AV, BNC, DVI optioneel) |
| Frequentie | 30~80KHz/60~75Hz |
| Voeding | Externe Voeding:100 tot 240V AC (DC 12V) |
| Luidspreker (optioneel) | 2x2W |
| Installatie (optioneel) | 1) lever wandbeugels voor wandmontage, VESA 75mm&100mm |
| 2) lever een stabiele metalen voet ter ondersteuning van de monitor | |
| OSD-bediening | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| helderheid,contrastverhouding,automatische aanpassing,fasepositie,klok,Talen,functie,Installeren,reset |
![]()
![]()
Gloednieuw ontwerp, eenvoudig en mooi, vrij en onbelemmerd. Alle stijlen kunnen worden aangesloten op monitorapparatuur, wees gerust om te kopen.
![]()