|
Productdetails:
|
|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Modelnummer: | WF1562T |
|
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
|
| Min. bestelaantal: | 1 stuk |
| Prijs: | Price can be nogotiable |
| Verpakking Details: | 47x10x39cm |
| Levertijd: | 5~7 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| Levering vermogen: | 50000 PCs/maand |
| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Opslagcapaciteit | 2GB/16GB |
| CPU | RK3288 Quad core cortex A17 1,6 GHz |
| RAM | 2GB |
| Intern Geheugen | 16GB |
| Besturingssysteem | Android 8.1 |
| Touchscreen | 10-punts capacitief touch |
| Paneel | 15,6" LCD IPS paneel |
| Actief Gebied | 359,5×223,8 mm (H×V) |
| Weergavemodus | Normaal zwart, IPS |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (L/R/B/B) |
| Contrastverhouding | 700 |
| Luminantie | 250cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Interface | Specificatie |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB-apparaat | Micro USB OTG |
| Voedingsaansluiting | DC-voeding ingang |
| RJ45 | RJ45 |
| Oortelefoon | 3,5 mm oortelefoon |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV etc., ondersteunt tot 4k |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC etc. |
| Fotoformaat | JPEG |
| Wandmontagebeugel | 100mm×100mm wandmontage |
| NFC | 13,56M (Optioneel) |
| Knoppen | AAN/UIT/VOLUME+/VOLUME-/BELLEN |
| Luidspreker | 2×2W |
| Camera | 2.0M/P, Camera aan de voorkant |
| Microfoon | Ja |
| Taal | Meertalig |
| Werktemperatuur | 0–40°C |
| Accessoires | Adapter (12V/1A), Gebruikershandleiding |